2014 m. spalio 9 d., ketvirtadienis

Kodėl man reikia naudotis tokiomis sistemomis, kurios siūlo susirasti pakeleivį?

Pakalbėkime apie pakeleivius, tranzuotojus ir sistemas leidžiančias susirasti vairuotoją :)  Asmeniškai aš dažnai naudojuosi tokiomis paslaugomis. Kadangi esu vairuotojas ir kartais tenka keliauti tolimus atstumus (Lietuvos mastais) man yra aktualiausia - sutaupyti ir investuoti tuos pinigus ten, kur iš tikrųjų yra naudinga. Ne dėl to, jog aš ne uždirbu (gaunu daugiau nei vidutinis lietuvis), bet tiesiog norisi racionaliai paskirstyti savo uždirbtas lėšas, o ne paleisti jas vėjais. Kitas aspektas, kuris mane ne ką mažiau motyvuoja pavežti pakeleivį - žinojimas, jog kitam žmogui taip pat padėsiu taupyti ir tuo pačiu gyventi geriau (visada prašau mažiau nei autobuso bilieto kaina). Yra daugiau aspektų, kurie turėtų mus visus skatinti važiuoti pilnu automobiliu, galiu pavardinti :)
  • CO2  ir garsusis "šiltnamio efektas". Galime sakyti, jog 4 l kuro išmeta apie 10kg įvairių dujų, kurios prisideda prie atmosferos atšilimo. Žinoma, čia įskaičiuoju, kuro gamybą, transportavimą ir pan. Jei norime prisidėti nors šiek tiek prie gamtos tausojimo, vertėtų pagalvoti apie automobilių mažinimą kelyje, aišku pavežant ar važiuojant kitu automobiliu. Mažiau automobilių - iškart pradingsta įvairių problemų tiek kelyje, tiek ekonomikoje (pvz. infrastruktūros išlaidos) ir pan.
  • Draugai. Nori susirasti daugiau draugų? Dauguma pakeleivių nuolat važiuoja pastoviu maršrutu, tad tiek pakeleiviui tiek vairuotojui yra naudinga turėti pastovumą. Ką gali žinoti, gal sutaps nuomonės ir tapsit tikri draugai :)
  • Komfortas. Automobiliu važiuoti manau yra patogiau, greičiau, maloniau. Kondicionierius, šildomos sėdynės ir ... jei tau pasiseks, kelionė gali neužtrukti :)
  • Patogumas. Dažnai girdėjote frazę "nuo durų iki durų", patogu ar ne ? :)
Gal užteks vardinti, jei nepavyko įtikinti, tikriausiai nepavyks. 

Sistemos leidžiančios susirasti pakeleivį ar vairuotoją. Globaliu mastu, tokių yra ne mažai, o va Lietuvoje susirasti normalią, kurioje būtų daug vartotojų - sudėtinga. Tik nemėginkit manęs įtikinti, jog Facebook grupės atstoja gerai funkcionuojantį tai sričiai skirtą tinklalapį :) Asmeniškai aš jose pasiklystu. Turiu ganėtinai daug grupių ir norint patalpinti maršrutą ir jį laikyti viršuje, jog niekas nepražiopsotų, reikalauja milžiniškų pastangų :) Mano noras - jog atėjęs pakeleivis tikrai bent jau pamatytų mano pasiūlymą. Kalbant konkrečiai apie manomarsrutas.lt sistemą, manau mano noras ganėtinai išpildytas. Atėjęs asmuo pirmiausiai griebiasi paieškos su konkrečiu laiku ir valio, jis mane pamatė :D Šiuo metu sistema dar neturi tiek vartotojų kiek man norėtųsi, todėl praverčia funkcija - "paskelbti facebook grupėse", bet ateityje viliuosi, jog šios funkcijos man net nereikės. 

Nemėgstu daug rašyti, labiau mėgstu klausyti, todėl laukiu jūsų aktyvumo :)


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą